Domov > o nás

Šanghaj DER nový Material Co., Ltd.bolo zapojenie na výrobu, vývoj a predaj materiálov pre digitálnu tlač, keďže je preukázané. Je to profesionálny dodávateľ v oblasti reklamy, s ISO 9001-2000 certifikované.


DER disponuje profesionálne výrobné linky kvalitné PVC digitálnych tlačových materiálov. Riadky obsahujú procesu široký vozový vrstvou textilu, nanášanie lepidla a aj jednosmerné videnie produkovať. Prísne a Dokonalá kontrola kvality systému zabezpečuje vysokú kvalitu DERFLEX výrobkov a tiež dosahuje obľúbený globálnych zákazníkov.

about.jpg


DERFLEXje profesionálny výrobca rôzne druhy vrstveného pvc a potiahnutou tkanou.

ako environmentálnej solventných digitálnej tlače frontlit flex banner, banner podsvietený, blockout banner, mesh banner, Self-lepidla Vinyl, vinyl-Jednosmerná videnie, Digitálna tlač plátno, inkjet textil, pvc caoted plachtou a tak ďalej...

05.jpg

06.jpg


Shanghai DER nový Material Co., Ltd. má výrobnú oblasť 60.000 štvorcových metrov, registrované u 2,5 milióna amerických dolárov. 3 kalendárov, 3 náterových machine a 5 laminovanie stroj, 25 senior inžinierov a 450 pracovníkov našej továrni zvýšiť konkurencieschopnosť medzi banner vinyl dodávky.

z.jpg

x.jpg


DERFLEX má celý rad QC systému. Zároveň spolupracujeme s východe Číny University vedy a technológie, ktorá je slávna univerzita v Číne, vybudovať polymérne potuliek lab. Toto drží naša budúca výhoda technológie a nových výrobkov poznaním.


R&D centrum

S centrálne testovacej miestnosti prvotriedne DER má kompletné nové material.we a atraitly testovanie systému. Je vybavený rôzne testovacie zariadenia podľa rôznych charakteristík výrobkov-chenical vlákno, PVC stočený materialand reklamných materiáloch a zdokonaľovanie normy a požiadavky testovania výrobku. Vlastní prvotriedne tím testovanie zamestnancov s vysokým školské a dobrú technickú kvalitu tak, že kontrolovateľnosť výrobku je guarabteed a výrobky z továrne sú 100% až do normy.

112.jpg

113.jpg


DERFLEX bol v digitálnom polygrafickom priemysle viac ako 15 rokov, má klientov viac ako 100 krajinách.

Nadväznosti budeme všetky naše rozkazy od PI, výrobu, dopravu a popredajných.

Všetky objednávky vďaka prísnej kontrole kvality na splnenie požiadaviek zákazníkov...

c.jpg

v.jpg

01.jpg

02.jpg


Naša vízia
Chceme vytvoriť úzke priateľstvo s našimi zákazníkmi a ponúknuť podporu v náš prospech, že sme vyrastali spolu a kombinovaných stať vedúce postavenie v oblasti tlače