Digitálne Sublimačnú tlač tkaniny

Digitálne Sublimačnú tlač tkaniny, je jedným z digitálnej tlače tkaniny. Prostredníctvom špeciálne farbenie, kvalitatívne, dokončovacie spracovanie, môže absorbovať, stanovená vodná sublimácie atrament a na druhej strane textílie sa môže preniesť zo strany tkaniny tkaniny, tenkú látku môže dosiahnuť rovnakej farby na oboch stranách textílie účinok. Princípom je nízkoenergetický sublimácie disperzná farbív do atramentu cez sublimácie sublimácie digitálne tlačiarenského stroja, atramentová špeciálne zaobchádzanie sublimácie polyesterovej tkaniny. farbivo sub tkaniny tlač, stálofarebnosť, umývanie stupeň dosiahla 4,5 alebo viac, v porovnaní s tradičným spôsobom prostredníctvom prenosu papiera s lepší obraz a viac ostré hrany účinok; Ochrana životného prostredia, nie je potrebné používať transferový papier, úspora zdrojov, zníženie dopadu na životné prostredie; zvýšenie jednoduché ovládanie, aby sa zabránilo transferový papier kvôli pohybu, skladanie, skreslenie spôsobené chyby.

Podrobnosti o produkte

Digitálne Sublimačnú tlač tkaniny, je jedným zDigitálna tlač tkaniny. Prostredníctvom špeciálne farbenie, kvalitatívne, dokončovacie spracovanie, môže absorbovať, stanovená vodná sublimácie atrament a na druhej strane textílie sa môže preniesť zo strany tkaniny tkaniny, tenkú látku môže dosiahnuť rovnakej farby na oboch stranách textílie účinok.

Princípom je nízkoenergetický sublimácie disperzná farbív do atramentu cez sublimáciesublimácia Digitálna tlačstroj, inkjet špeciálny liečbusublimácia polyesterovej tkaniny.

    farbivo sub tkaniny tlač, stálofarebnosť, umývanie stupeň dosiahla 4,5 alebo viac, v porovnaní s tradičným spôsobom prostredníctvom prenosu papiera s lepší obraz a viac ostré hrany účinok; Ochrana životného prostredia, nie je potrebné používať transferový papier, úspora zdrojov, zníženie dopadu na životné prostredie; zvýšenie jednoduché ovládanie, aby sa zabránilo transferový papier kvôli pohybu, skladanie, skreslenie spôsobené chyby.


DERFLEX je profesionálnyfarbivo sublimácia látkyvýrobca a vývozca v Číne, ktorá sa zaoberá návrh, vývoj a výrobasublimácia látky


digital sublimation printing fabric manufacturer

textil sublimácia


Digital sublimation printing fabric supplier

sublimácia plátno


Digital sublimation printing fabric wholesale

tkanina Veľkoformátová tlač rožky


DERFLEX hlavnésublimácia textilnéprodukty ako nasledujúce:

Číslo dielušpecifikácieMAX. Šírka
DA001sublimácia sieťovina, 120gsm, dĺžka 100M310cm
DA002materiálu, 110gsm, dĺžka 100M310cm
DA008sublimácia priama tlač tkaniny, 110gsm, dĺžka 100M310cm
DA007Blockout tkaniny, čierny chrbát, 350gsm, roll dĺžka 100M290cm
DA009Obojstranná tlač, 240gsm, dĺžka 100M310cm
DA-J305podsvietený textil, B1 FR. 195gsm, dĺžka 100M320cm
DA-195podsvietený textilné. 195gsm, roll dĺžka 100M310cm

Hlavné oblasti použitia:

Ja.maliarske plátna pre pop stojany

dye sublimation fabric whole sale

sublimácia padnúci


dye sublimation fabric manufacturer

sublimácia látky na pop up


dye sublimation fabric supplier

sublimácia textilné


II.podsvietený textilu pre svetelné vitríny

dye sub fabric manufacturer

podsvietený textilné


dye sub fabric supplier

farbivo sub textílie pre svetelné vitríny


dye sub fabric wholesale

farbivo sub tkaniny


III.vlajka materiálu


flag material manufacturer

textil sublimácia na beach vlajky


flag material supplier

subliflag materiál


digital sublimation printing flag material

sublimácia textilné vlajkyZaložená v roku 2001, DERFLEXje high-tech podnik s všetky vitality, potenciál a komplexné silu. Spoločnosť sídli v Oblasti Šanghaja a Zhejiang, jedinečné miesto s krásnou prírodou a dary prírody.

Na základe technologického rozvoja, spoločnosť podnikla v skupine

skúsený personnels, ktorí sú talentovaní v vrcholového manažmentu, marketingu a schopnosti produkovať. V spoločnosti je veľká pozornosť venovaná základných riadiacich, stabilnú kvalitu, neustále zlepšovanie predpredajné služby, predaj a popredajné služby a zvýšiť konkurencieschopnosť trhu produktov a služieb.

Hlavné produkty našej spoločnosti: sublimácia priama tlač tkaniny, PVC banner, vlastné samolepiace vinyl, PVC tapraulin, polyesterových textilných, bavlnené plátno, médiá pre atramentové tlačiarne,atď.

Od svojho založenia spoločnosť stále žijú až do viery:"úprimný predaj, najlepšej kvality, orientácia na ľudí a výhody pre zákazníkov."

Robíme všetko pre to, ponúknuť našim zákazníkom s najlepšie produkty a najlepšie služby. Sľubujeme, že budemebude zodpovedný celú cestu až do konca, akonáhle začnete našich služieb.


Vyšetrovanie