Technický reflexný vinyl

Hlavným bodom je určiť kvalitu odrazovej fólie: filmový materiál, koeficient perletiek odrážajúci koeficient sklenených korálkov, korálky, mieru úmrtnosti, jednotnosť farieb, schopnosť počasia, viskozitu lepidla atď. Výkonnosť tejto série reflexných filmov patrí do Ľudovej republiky of ...

Podrobnosti o produkte

Hlavným bodom je identifikácia kvality odrazovej fólie: filmový materiál, rýchlosť Pearl odrážajúca koeficient sklenených korálkov, korálky, mieru úmrtnosti, jednotnosť farieb, poveternostnú schopnosť, viskozitu lepidla atď.

Výkon tejto série reflexného filmu patrí do Čínskej ľudovej republiky Ministerstvo dopravy vydané JT-T279-1995 štandartný reflexný film štvrtej triedy, reflexný film je uzavretý v trvanlivom. Od začiatku 50. rokov 20. storočia bol materiál úspešne použitý na výrobu dopravných značiek. V súčasnosti v oblasti malých dopravných tokov a nízkorýchlostných motorových vozidiel má ešte stále určitá aplikácia reflexný film inžinierskej kvality.

Reflexná fólia inžinierskej kvality je vhodná pre všeobecné dopravné značky, tj bežné jedno, dve, triedy triedy, štvrté cesty a dočasné používanie značiek. Všeobecne rozdelené na dva typy citlivé na tlak a citlivé na teplo. Používanie toho istého druhu technológie tlače obrazovky je možné použiť na výrobu rôznych vzorov.

hlavné použitie:

Znaky, značky, výstražné značky, výstražné značky a znaky používané vo všeobecnej reklame

Hlavné produkty značky DERFLEX:

DR3400: Samolepiaca základňa s kvalitou 5 rokov.

DR1600: 7 ročná kvalita, samolepiaca podložka.

DR1800: Samolepiaci podklad 10 rokov.


Vyšetrovanie