Domov > vedomosti > Obsah

Reklama tlač základy

Sep 10, 2015

Krytý reklamy:

PP filmu: známejší plagáty. Vhodný pre vnútorné displeja, alebo visieť obraz, môže byť inštalovaný v zrolovať, zavesenie rámu obrázka alebo posúvač na obrazovke.

Guma: vhodný pre vnútorné plagáty s vlastným lepidlo na chrbte, pasta na jednorazové použitie, nie je možné prilepiť nad.

Foto papier: ideálne pre výrobu fotografií, omietky, a sledovať skutočný efekt obrázka. Materiály pre papier, nie vlhké.

Lightbox: vhodný pre vytváranie lightbox druh treba urobiť svetlo inzerátu. Vyrobené z PVC, priesvitná.

Priľnavé upevnenie Standard Edition: Rada KT, nízka hmotnosť a nízke náklady. Používa pre dekorácie alebo výstava

Lepidlá montážne vysokej kvality: lepšie ako KT, si to po jednom na dlhú dobu, nie šumivé.

Hodvábne tkaniny: hodváb-ako atramentové tlačového materiálu, zobrazuje romantické a elegantné príležitostiach.

Plátno: hustej materiál, používaný pre simuláciu olejomaľby alebo umenia výroby, po povrchu laku môže byť vodotesné.

Transparentné lepidlo: vhodný pre vnútorné plagáty s vlastným lepidlo na zadnej strane. Materiál ako transparentný materiál použitý na okenné sklo.

Vonkajšia reklama:

Svetlá: vonkajšie vonkajšie osvetlenie a vonkajšie osvetlenie, odolnosť voči ťahu, vhodný na veľké plochy Vonkajšia reklama alebo svetlo box.

Vonkajší hodvábu: tenký handričku, používané na výrobu tenké a ľahké obrázky tiež môžu byť robené do obrazov. Romantický a elegantný displej.

Pletivo: mesh tkaniny, mriežky môžete natáčať v minulosti pol priehľadný efekt. Vhodný na obrazovkách. Rieši reklama materiálne nedostatok odpor a náchylné na trhanie. Môžu byť použité pre vnútorné a vonkajšie billboardy, podlaha reklamy a iné miesta a inzerovať veterno a piesočnaté a prímorské oblasti pomníka.

Telo: uplatňovať telo reklamy a niektoré reklamy, ktoré chcete vložiť, a môžete vložiť nad. Viskozita a dobrú odolnosť voči slnečnému žiareniu.

Jednotnej diery: OK-ako lepidlo, vhodné na telo a metro reklamy, môže byť vložený cez, polovica transparentné efekt.