Domov > vedomosti > Obsah

DERFLEX podsvietený UV jemný filmový potlač

Mar 05, 2017

DERFLEX ultrafialový film s jemným filmom s vysokým rozlíšením s vysokým rozlíšením, jemný film základného materiálu: stropy z mäkkých fólií, tiež známe ako flexibilné stropy, strešné stropy, stropy z tahu a lavička La Peng, založená v devätnástom storočí vo Švajčiarsku. Poľnohospodárska pôda SCHERRER (Flanders Scholes), ktorá v roku 1967 pokračovala v štúdiu a úspešne sa rozšírila do európskych a amerických krajín, sa stali obľúbeným materiálom pre stropný materiál stropy z mäkkých fólií.

Mäkká fólia je vyrobená zo špeciálneho polychlórovaného alkénového materiálu s hrúbkou 0,18 mm, úroveň požiaru je úroveň B1. Mäkká fólia je tvorená jedným alebo viacerými rezmi a je ukončená vysokofrekvenčným zváraním. Mäkká fólia sa musí merať v teréne po veľkosti stropu vyrobenej v továrni. Stabilita veľkosti jemného filmu pri -15 stupňoch Celzia až 45 stupňov Celzia. DERFLEX na vysokokvalitné služby a primeraný inventár materiálov a veľké množstvo na uspokojenie potrieb rozvoja trhu, dovozu vysokofrekvenčného zváracieho stroja a vynikajúcich, krásnych procedúr zberu okrajov, lepšie so zákazníkom počas trvania a inštalácie požiadavky, pre veľké spoločnosti, aby poskytli strop z jemného filmu komplexné technické poradenstvo a podporu!

1. Hladký: strop z jemného filmu má silné svetlo vnímanie, môže produkovať podobný zrkadlový odrazový efekt.

2. Priehľadný film: strop z jemného filmu bol mliečne biely, priesvitný. V uzavretom priestore pri rýchlosti prenosu svetla 75%, môže vytvoriť dokonalý, jedinečný dekoratívny efekt osvetlenia.

3. Saténový film: mäkké filmové oblohy svetlo po hladké, celkový účinok čistého, high-grade.

4. Povrch kôry velryba: povrch z mäkkej fólie bol načechraný, celkový efekt vysokej kvality, nádherný a vynikajúci výkon absorbujúci zvuk dokáže vytvoriť teplý vnútorný efekt.

5. Kovový povrch: mäkký filmový strop so silnou kovovou štruktúrou a môže produkovať kovové svetlo vnímanie so silným vizuálnym efektom.

6. Základný film: najstarší typ mäkkého filmového stropu, svetlá farba je nižšia ako saténový film, celkový efekt elegantnej, najnižšej ceny. Keel: strop z mäkkého filmu používaný na držanie stropu z mäkkého filmu, použitie extrúzie hliníka, úroveň požiaru pre úroveň A. K dispozícii sú tri modely na uspokojenie potrieb rôznych tvarov, kýl inštalovaný v stenách, drevené, oceľové, sádrokartónové a drevené steny, vhodné pre rôzne stavebné konštrukcie. Keel potrebuje len skrutku v súlade s určitým rozstupom možno rovnomerne nastaviť, inštalácia je veľmi pohodlné. Bočná strana: mäkký film kiahní malý, s vytláčaním polychlórovaného hexánu. Jeho úroveň požiarnej úrovne B1. Je zváraná okolo okraja mäkkého filmu kiahní, ľahko stropná mäkká membránová pracka v špeciálnom kíle.

Podsvietený film DERFLEX UV