Domov > vedomosti > Obsah

Ako pochopiť hrúbku

Sep 10, 2015

1. od farby prírody, atramentová, čierny atrament byť hrubšie, nasleduje zelený atrament, Huang Mo, ružová, svetlo modrá, bude tenšie.

2. z rozloženia grafiky distribúcie, pri tlači veľké pevné dosky, atrament tenšie, pole verzia len ameliorate, nie je jednoduché vybrať, ale tlač Edition drôtu, požiadať hrubšie na zabránenie rozšírenia dot zisk, vložiť poznámky rukou.

3. od počasia, keď je teplota vysoká, atrament činnosť zvýšila, tak aby sa riadne kontrolu činnosti atrament malo hrubšie; pri nízkej teplote atrament činnosti nasleduje úzky, takže sa tenšie; pri suchom počasí atrament by malo byť vhodné tenšie.

4. z hľadiska rýchlosti stroja, rýchle stroje, valčeky rýchly beh, generuje teplo, atrament činnosti sa bude zvyšovať, takže atrament by malo byť hustejšie, inak stroj pomaly valčeky beží, vznikajúce teplo je relatívne nízka, tak atrament na vhodné tenšie.

5. od hladkosť papier, papier povrch hrubý, mäkký, savý, keď atrament byť tenšie, keďže vysokú hladkosť povrchu, kompaktný, vstrebávanie malých, atrament by malo byť hustejšie, kvôli tenkej rukou ľahko dostať špinavé neduhy.