Domov > vedomosti > Obsah

Atrament, ako kvalita tlače monochromatický

Sep 10, 2015

Možno v očiach väčšiny ľudí, monochromatické tlačiarne obálky tlač a farebné vzorky ako jednoduchý proces, atrament požiadavky sú relatívne nízke. Ale v praxi nie sú pri tlači jedného obálka tlač požiadavky málo atramentu, atrament vzorky modulácie pre monochromatické kvalitu tlače, je veľmi vysoká.

Kvôli polarity atrament absorpcia je silnejšie, môžete podporiť výrobe emulzie, atrament viskozita zvýši jej súdržnosti, konkrétne viskozita atramenty zvýšenie priľnavosti sily medzi molekulami. Preto farebné vzorky pri tlači, aby boli vode odolný schopnosti posilniť a viskozita atramentu pri tlači musia upraviť dosiahnuť vhodné pre možnosť vytlačenia atrament emulzie. Profesionáli nasadiť atramentom, okrem riadnu kontrolu lak nie len zriedený atramentu a atrament tokov zvýšením viskozity, molekulárnej súdržnosti oslabuje, atrament, voda, spôsobí emulzie na výrobu.

Od pigmentového atramentu, atrament rôznych farieb, ktoré sú odlišné od pigmentu charakter, určuje jeho emulgačné hodnotu rozdiely. Ako: sa sadze pigmentového atramentu, emulzia malé, ľahké emulgovaný, ktorý je hlavne uhlíka atrament majú dobré hydrofóbnosti skutočnosť. Jazero pigment, vyrobený z atramentu, pretože farbivo Lithopone a ostatné pigmenty s hydroxid hlinitý, hliníkové hydrofilné, atrament štruktúry môžu byť ľahko poškodené počas procesu tlačenia pigmentu častice môžu úlohu emulgačné agenta, pretože atrament emulzie.

Účinky pomocného materiálu v monochromatická tlač vzoriek. Zvyčajne atrament pridaním sušičky príslušenstvo ako Lee, rozptýleného svetla, sub agentov, sušičky sú zložené hlavne kovové mydlo a odpadové vody, ktoré sú rozpustné soli, má silné hygroskopická, ale tiež pôsobí ako silný emulgátor. Pridané s určitý objem sušičky atramentom, môžete urýchliť sušenie olej. Ale nadmerné pridáva sa tiež majú negatívny vplyv, môže spôsobiť emulsification atrament a znížiť atrament sušenie rýchlosti.