Domov > vedomosti > Obsah

Ofsetová tlač atramentová prenos

Sep 10, 2015

1, prevedené z kovolistu na deku. Ofsetová tlač je nepriame tlač, tlač verzia grafickej časti atramentu sa musí po gumy handričkou previesť na tlačiareň skutočný povrch, takže požiadavky gumy handričkou povrch má dobrý pre-olej a riedke vody výkonu, gumy handričkou a tlač verzia Zhijian má primerané a jednotné tlaku, tlač verzia grafickej časti gumy handričkou prenos Shi, tlač verzia grafickej časti tiež na uloženie časť atramentu , až ochranu úloha nie je podceňovaný mesta, nechýba z.

2, prevod z deka substrát. Keď potlačou atrament prevod z hromadnej tlače, tlak medzi deku a substrát by mal byť jednotné. Atrament vlastnosti podkladu, sama o sebe je dobrá, a budete mať dosť sily, povrch by mal byť hladký, jednotný hrúbky s cieľom vytlačiť dobrý produkt. Western blot prevod písania rukou na povrchu substrátu a môže byť rozdelená do troch krokov: potlač atrament vrstvy a substrátu príslu¹né čoskoro. Vtlačil atrament vrstvy sú vylisované v role, platne pod tlakom, atrament je stlačené do pórov podkladu povrchu nerovnomerné.

Kavitácia javy a atrament na potlač vrstvy break. Vklad kvôli odstredivé sily a Kavitácia javy atrament vrstvy v ťahu zlomeniny vyskytuje, ale previedla dobré zmáčanie vlastnosti atramentov na povrchu substrátu, súčasťou potlač atrament na povrchu substrátu.? vtlačil preťahovanie po rozdelení, prevod potlač atrament na povrchu podkladu cez kapilárnu adsorpcie, naďalej preniknúť na papier. Hladký povrch, pohlcuje malé množstvo substrátu, potlač atrament vrstva môže byť adsorbované na povrchu substrátu, väčšina afinitu k povrchu podkladu pre tlačiarenské farby, aby rýchlejšie, ako atramentové a substrát molekuly Intermolecular silami.