Domov > vedomosti > Obsah

Vyrovnanie vlastnosti

Sep 10, 2015

Ofsetová tlač je tlač pomocou zásad oleja a vody odpudzujú navzájom, na tú istú platničku. Grafická časť kvapôčok oleja, prázdny súčasťou olej odtok vody, to je najviac očividné ofsetová tlač je odlišná od ostatnej tlače, je tiež kľúčovou technológiou technológiu ofsetovej tlače.

V prípade tlače stránok atramentu a vodou, prenosu atramentu vojne pri kontakte s vodou, kvôli vysokorýchlostné rotačné valce pod kompresie stroj, vody zmiešané s atramentom, následok atramentom emulsification, emulsification normálna tlač na primeranú hodnotu. Ofsetová tlač je vlastne pomocou zásad oleja a vody odpudzujú navzájom a pomocou vlastnosti Emulgované oleje, ktoré sú rozpustné vo vode. Podľa experimentálnych materiálov, vyrovnanie všeobecne pri bežnej tlači, primerané atramentom emulsification, voda predstavuje cca 20 ~ 25%, domáce prístroje, závisí od operátora zručnosť a skúsenosť rozhodovať, ktoré obsahujú nestabilný faktorov tiež zvyšuje pravdepodobnosť zlyhania.

Odsadenie voda nie je čistá voda, PVA vody s obsahom fosfátov, chrómanu, korózia rozloženie je veľký, korózii prázdne časti stránky ako zrno a kontinuálne šírenie soľ vrstiev, korózii a časť základnej farby, znížiť sadzbu kovolistov. PS verzia vo vode a navlhčenie prášok obsahuje viac ako 10 druhov chemického zloženia, zmáčacia patriace do mierne kyslá, s čisté, korózii dosiek je extrémne vzácny.