Domov > vedomosti > Obsah

Papierový sáčok tlače závisí na kvalite procesu tlače

Sep 10, 2015

Jemné remeselné a kvalifikované na Papierový sáčok tlač je veľmi dôležité, ktorý ovplyvňuje kvalitu papiera taška tlač. Kľúčové výrobcovia vyrábajú aj papier taška tlač trhu, sme zase od schnutie pigmentu, rýchloviazač, zdieľať niektoré zručnosti/Papierový sáčok, postup tlače.

1. veľkosť častíc pigmentu a jeho rozdelenie
Hoci rukou kapilárnou činnosťou je vznik významných faktorov tlače lesku, však rozptýlené štáty Zdanlivá veľkosť častíc pigmentu sú dôležitejšie, priamo určuje stav atramentu kapilárnej. Teda malý pigmentové častice rozišli rovnako, tvoria hladký a atrament, byť veľmi prínosné pre zlepšenie Papierový sáčok, tlač lesk.

2. viskozita spojiva a pigmentov
Na základe rozhrania chémiu, kapilárnej priepustnosť a viskozita v obrátenom priepustnosti znižuje s nárastom viskozity. Pigment atramentom sa štruktúra formulára kapilárnej siete je dôležitým aspektom lesku tlače. Reliéfne okamihov, atrament je stlačené do papiera ako celok v rámci väčšie póry; po odtlačok, spojenie materiálu izolovaného z atrament, papier menších pórov. Preto atrament film oddelenie kapilárnej veľkosť určuje rýchloviazača. Kapilárna uchovávania Binder rýchloviazača do pórov papiera ako tlačový tlak je oveľa väčší.

3. schnutie
Rýchle sušenie atrament na papieri môže znížiť množstvo spojiva do pórov papiera, čím sa zlepší atrament lesk a hebkosť. Atrament lesk high znamená, že relatívne vysoký stupeň zrkadlový povrch, tak, že ľudské oko vidí vo väčšine prípadov povrchový odraz biele svetlo je oveľa menej ako low ink lesk, vyššiu sýtosť farieb. Vysokolesklá výtlačky vyzerajú živšie, farebne. Atrament priamej atramentovej farby je priehľadné alebo nepriehľadné, výber zloženie atramentu, ale aj podľa aktuálnej situácie berúc do úvahy efekty transparentnosti vrstvu atramentu pre tlač priamymi farbami.