Domov > vedomosti > Obsah

Tlač sekvencie farieb

Sep 10, 2015

Jednofarebný tlač farieb sekvencie v minulosti vždy pozdĺž farba žltá, červená, modrá, atramentová, farebná sekvencie, viac ťažké podpísať žltá, červená vydanie tlačené vzorky, najmä žltá-verzia prvej súvisí s etiketou farebné reprodukcie a reprodukciu. Ak príliš hlboká žltá tlač, tlač, farbu pleti, postavy nemajú pocit vitality a domy, ktoré sú rovnako staré ako chrám, bolo ťažké pripustiť, ak sa žltá tlače príliš svetlý, reprodukciu obrazy wizened žiadne svetlo, tón je neobjektívny modrej a fialovej, nie je pekné. Žltá version riadok pre podpis, tam sú dva hlavné dôvody: najprv obranné bunky v sietnici ľudského oka, žltá je schopnosť rozlišovať minimálne; druhá je, nechápem ľudí na olej-absorpčný papier, nedostatok testovanie, ovládanie veľkosti, často vedie k príliš hlboké, príliš bledé neduhy.

Dvojitej farebné postupnosti farby žltej a modrej, v tom istom procese tlače, sklo blue-modrá farba filtrovacie efekty, jednoduchosť identifikácie žltá verzia filmu hrúbku o vhodnosti. Ale dve farby pretože je mokrý mokrý zásobníka, tlač, často v drag-dva rohy nevylučujem, b double, keď túto žiadosť proces návrhu, zmena farby sekvencie vyriešiť.

Štyri alebo viac farebné multi-farebný posun tlače, tri farby sú mokré vlhké zásobníka tlače, takže poradie farieb je založený na druhy viscidity, usporiadané z vysokého na nízke, alebo inverzný Tlačové chyby môže nastať, tak rukou tmavšia farba neduhy. Niekedy môžete mať prvý niekoľko farieb, b a farby, aby sa potrebné úpravy.