Domov > vedomosti > Obsah

Dôvody pre tlačovú hlavu Jam

Mar 17, 2017

Dôvody pre tlačovú hlavu Jam

Prečo tlačová hlava zablokujú? Pri tlači, atrament nevyšlo. To by nedostatok farebné obrázky. Nazýva sa to "hlavy blokovania", čo je hlavný dôvod, prečo obraz výroby a kvality sadzby. Existuje mnoho dôvodov pre blokovanie, hlavné dôvody sú uvedené nižšie:

1 atramentové trysky naakumulovanej do určitej miery na vonkajšej zapojiť upchatie trysky: je to najčastejšie používaný spôsob, pretože atrament rozpúšťadlo vypariť do vzduchu, aby sa obraz stáva suchý, takže atrament je prchavé kvapaliny vo vzduchu a vypratať prchavých tuhých látok. Sprej diery v handričku na maľovanie, časť zostatkovej atrament vždy okolo tejto časti atrament na vzduchu sušené pomaly bude menšie otvory alebo dokonca blokované otvor, ale pretože je mimo otvoru, ľahko sa čistí, to je dôvod, prečo sme často čistiť trysky.

2, piezoelektrických kryštálov škody: všeobecné piezoelektrické tryska použiť za rok alebo tak, v tlačiarenskej činnosti veľa tovární môže použiť aj menej ako rok je normálne.

3, únava poškodenie Piezoelektrická atramentová tryska: fenomén sprej minul atrament nie je okamžite, najmä veľké množstvo atramentové (t. j. sprej dark obrázok) "jam" jav je zrejmé, najlepší spôsob je vymeniť nový otvor.

4, tryska filter zablokovanie spôsobené trysku von atrament: tryska používané po dlhú dobu, najmä v tlačových úloh je nie bodka v noci často továrne, atramentové prietok tryska na dlhú dobu, jednoduché adsorpcie filter alebo atramentová cesta v interiéri steny , tak, aby atramentové prietok prierezu sa stane malý aj nie jav spôsobený atramentovú trysku, teraz špeciálne zariadenia vám môžu pomôcť vyriešiť problém tryska.

5, príliš vysokej alebo príliš nízkej viskozity atrament: atrament viskozita je príliš vysoká, aby likvidity atramentu, atrament objeme za jednotku času rozprašovačom nestačí; atrament viskozita je príliš nízka, je príliš tenký, ľahko vdychujú letecký postrek diera stredné napätie tranzistora pumpback, nie cicať atramentu, ktorý je vyhodený do vzduchu; obaja spôsobiť jav bez atramentové trysky. Toto si často vyžaduje zákazníka je veľmi dôležité pre životné prostredie atramentu než použitie by mali byť umiestnené na použitie písania rukou písanie rukou v prostredí viac ako 24 hodín, pretože atrament umiestnené v nízkej teplote viskozita je veľmi vysoká a vysoká teplota Viskozita budú veľmi nízke, viskozita rozdiel je veľký, akonáhle viskozity rozdiel atrament zmiešajú v použitie, to spôsobí atrament striekať phenomenon.Organization / organizácie

6, vodič okruh chyba: elektronických komponentov ovládač okruh starnutia a hromadeniu nečistoty príliš suchý atrament môže ovplyvniť jazdy napätie trysky, následok žiadny atrament, alebo atramentové dýzy nestability.

7, niektorí výrobcovia atramentu: kontrola množstva atramentu z dôvodu nesprávnej sušiva sušenie príliš rýchlo, ľahko spôsobiť atrament externý konektor, hoci možno čistiť, ale čistenie intervaloch často, po dlhú dobu nepoužíva trysky bez včasnú ochranu zavlažovačov, poškodené v ďalšom okamihu, kedy obraz je pravdepodobné, že spôsobí Trvalé sprinklerové

8, častá výmena atramentu: pri výmene atramentu nemusí ochrániť trysky v mnohých prípadoch, bude mať vplyv na atramentové trysky.

9, stroj používa environmentálneho teploty a vlhkosti: všeobecne Odporúčaná teplota je 22 ~ 25 stupňov, vlhkosť 40 ~ 70% atrament viskozity, vyšších a nižších teplôt, bude produkovať sprej atrament jav alebo prilepiť hlavu fenomén, je často mylne pre "upchania trysiek".