Domov > vedomosti > Obsah

Hlavné faktory, ktoré spôsobujú skreslenie farieb

Sep 10, 2015

1, zníženie farebné skreslenie farieb adresu
Moderné tlače zvyčajne používa c, m, y, k, štyroch farieb atramentu na reprodukciu farieb, pretože atrament problém čistoty, takže tlač môže tiež potlač skreslenie farieb.

2 oddelenie spôsobiť skreslenie farieb
Tlač sú obyčajne používa c, m, y, k, kópia štyri farby farby a digitálny obraz obstaranie zariadení, obstaranie počítača informácie je zvyčajne r, g, b informácie, tak pred kovolistu obrázky treba previesť na c, m, y, k vzoru, ktorý je oddelenie. Takzvaný "Farba" je farba informácií pre každý pixel obrazu (zvyčajne r, g, b farebné informácie) rozkladu do vhodný pre tlač c, m, y, k vzor informácií o farbách. V procese rozluky môže spôsobiť stratu informácií o farbách. V čase rozdelenia len v súlade s atrament, papier, tlač, farebné parameter nastavený správne (ak súbor bodka získať hodnotu, popol, čierne tóny a vyváženie parametre) je možné na výstup vysoko kvalitné farby separácie, minimalizuje stratu informácií o farbách.

3, originálne skreslenie farieb
Tlač obrázkov väčšinu rukopis získal fotografické prostriedkami. Foto originály, s výnimkou v streľbe mimo procesu farebné skreslenie spôsobené nesprávna činnosť, pretože farba je prostredníctvom reprodukcie pigmentov a iných materiálov, farebnosť a farebnosť materiálu je náchylný k úpadku, a teda môže spôsobiť skreslenie obrazu farby. Okrem toho s rastúcou popularitou digitálne fotoaparáty, digitálne obraz viac rukopisov, technické požiadavky na prevádzkovateľov digitálneho fotoaparátu výrazne zlepšila v dôsledku zlé prevádzkovateľ zručnosti, streľbu náchylné na problémy, ako je obraz Dim, fuzzy obrazu, čo vedie k narušeniu pôvodnej farby.

4, skenovanie adresu skreslenie farieb
Fotografie pôvodného obrazu hustota je súvislý, obrazovej informácie potrebné zhromaždiť do počítača. Použitie skenovacie zariadenia na skenovanie obrázka, musíte dať obrázok do diskrétnych bodov, každý pixel na bod po bode zhromaždené rukopis riadok po riadku r, g, b informácie. V procese kontroly, môže spôsobiť farbu pixelu informácie je stratená, a spracovanie obrazu je založená na obrazovej informácie, ktoré sú zhromažďované, všetky farby úkony vykonávajú sa na základe toho nezvýši informácie o farebný obraz. Preto, rukopisov, fotografií, skenovanie je veľmi dôležitým krokom na spracovanie obrazu, nesprávna činnosť môže spôsobiť skreslenie farieb.