Domov > vedomosti > Obsah

Prenos ofsetová tlač atramentová

Sep 10, 2015

1, prešiel od atrament plniace atrament valca. Atramentové plniace atramentu a atrament valčeky vždy zostať v dobrom kontakt, aby sprístupňovali atrament je atrament rovnomerne rozložené. To záleží predovšetkým na reologické vlastnosti atramentu: tixotropie nie je príliš veľký, namáhania nesmie byť príliš vysoká, viskozita by nemali byť príliš malé, nie príliš krátke, Reológie je oveľa lepšie, a tak ďalej. Ak atramentom atrament plniace hodnôt vo vysoko viskózna malý, pod ktorým chudobní atramentu, kvôli jeho nedostatočnej adhézie atramentu vojne musí tak sa vždy kopať atramentu, aby sa zabezpečil dobrý kontakt medzi rukou a atramentu vojne, alebo v dôsledku atramentu a atrament valec tlač spôsobené postupné stiahnutie bývalý hlboké svetla. Tiež si všimnite, že perom a atramentom fontána rezervy zostanú v určitom rozsahu, do Mexika za uniformu.

2, prevod atramentom od atramentu vojne roll. Kvôli ofsetových atramentové valce sú občasné rotácie, takže výstup atrament valca rukou vždy zakrivené kapely atramentu, atrament šírka môže byť upravená. Vo vrstve procesu, tenké atramentová tlač šírka atramentu prešiel, skôr ako hrubé, úzke atrament preťahovanie prešiel dobrý článok, možno poraziť tak, aby čo najskôr atrament. Po prevod atramentom od atramentu valec na valec, často atramentu vojne behom niekoľkých sekúnd vytláčanie, strihať, napätie, zlomeniny, možno rýchlo poraziť, závisí aj číslo roll atrament a či je rozumné priemer každé prvočíslo, riadok písania rukou, bilancia vody-atrament, valec povrchu lepidlo sily sú dobré.

Offset tlače rukou systém, väčšinou dlho-atramentové zariadenia, a je používaný viac ako 10 viac atramentu valec na dokončenie prenosu. Valčeky výbeh a oscilačných valčeky axiálne, spôsobí atrament určitých radiálne a axiálne shearing stresom. Proces prenosu atramentu, cez valce squeeze, vydá veľké množstvo tepla, tak, aby nárast teploty atrament, ako rastlina teplotu 25 hodín nepretržitej prevádzky stroja za pol hodiny, atrament na valcoch dosiahne 40 ~ 50.

3, prešiel z valčekov tlačovej platne. Ofsetová tlač, prvé vodné valec mokrý tanier, potom valce a dosky osloviť atrament na tanier. Všeobecná tlač filmu 1 mm, môžete zastaviť atrament na prázdnu časť atramentu na valcoch. Ak tlač prázdnej časti tenký vodný film, špinavé, voda filmu príliš hustá, emulgované atrament sa predávkovanie. Takže vody príliš poškodiť barevníků valec prejsť rukou na tanier niektoré účinky, takže nezabudnite kontrolu rovnováhy.