Domov > Noviny > Obsah

Derflex podlahové grafické filmy pre veľkoobchodnú propagáciu

May 10, 2019

Derflex podlahové grafické filmy pre veľkoobchodnú propagáciu.

Hrúbka vnútornej filmovej podlahy: 0,18 mm / 0,22 mm, podkladový papier: 120 g / m2

Hrúbka podlahového grafického vinylu: 0,2 mm, podkladový papier: 120 g / m2

Floor graphics film...

Podlahový grafický film sa dováža s protišmykovým materiálom. Povrch materiálu smaltovaného filmu sa pridáva s dovezeným povrchovým protisklzovým prostriedkom, ktorý je teplý a nasvedčuje mastnému lepidlu. Hrúbka je 0,18-0,22 mm, priehľadnosť je vysoká a lepidlo je lepkavé. Je vhodný na použitie v domácnostiach a hoteloch, nákupných centrách, tanečných sálach, letiskových salónoch, veľkých verejných miestach atď., Kde sa vyžaduje podlahová reklama, ochrana zemskej reklamy alebo protisklzová úprava v kúpeľni.

Indoor floor graphics

Vnútorná podlahová grafická tlač je druh reklamného produktu, známy tiež ako reklamná nálepka na podlahové nálepky, ktorá patrí k nálepke tela. Zvyčajne sa používa v rôznych supermarketoch, nákupných centrách a roadshows na hladkom povrchu. Tlač reklamných podlahových samolepiek je možné vykonať pomocou lepiacej fotopapiera alebo lepiaceho náteru. Všeobecne platí, že lepiaca reklama je natretá vo forme filmu, ktorý môže zabrániť poškodeniu kamery šliapaním.

Floor Graphic Vinyl

Podlahové Grafické Vinyl je široko používaný v priemyselných a domácich použitie * schody, WC, štadióny; kúpele, sprchy, bazény a iné miesta, kde sa vyžaduje bosá; podlahy, paluby lodí, balkóny, lavičky, chodby; schody, vchody, stojan na topánky. Mramor, dlažba alebo betónové podlahy v obchodných priestoroch, ako sú obchodné a hypermarkety; pasta na zem v supermarketoch.

 

Akékoľvek potreby, pls kontaktujte naše predajné Magic, (WhatsApp: +8613651741173) pre viac informácií.