Domov > Noviny > Obsah

PVC tkanina vonkajšie vodotesné Oxford tkanina pre stan

May 30, 2019

vodotesná oxfordská tkanina, tiež známa ako oxford, je farebná tkanina, ktorá je tkaná útkovou váhou alebo štvorcovou väzbou v plátnovej väzbe. Má jednoduché umývanie a sušenie, mäkký handfeel, dobrú absorpciu vlhkosti, mäkkú tkaninu, mäkké tkanivo, dobrú priedušnosť, pohodlné nosenie a dvojfarebný efekt. Používa sa hlavne ako tkaniny na košele, športové oblečenie a pyžamá.

 

oxford cloth(2)

Plátna je hrubšia bavlna alebo ľanová tkanina. Pomenovaný pre pôvodné použitie plachiet. Všeobecne sa používa plátnová väzba, používa sa malé množstvo keprovej väzby a osnovné a útkové priadze sú viacvláknové.

oxford cloth(3)

Rozdiel medzi týmito dvoma je, že oxford tkanina sa všeobecne používa na chemické tkaniny tkaniny vyjadriť viac, mäkké na dotyk, dobrú absorpciu vlhkosti, pohodlné nosenie a ľahko umývať a sušiť, a flexibilné.

oxford cloth(1)

Vlastnosti: vysoká pevnosť, dobrá odolnosť voči nárazom, odolnosť voči teplu, odolnosť voči korózii, odolnosť voči stagnácii, odolnosť voči kyselinám a zásadám, odolnosť voči svetlu je veľmi dobrá, expozícia po dobu 1000 hodín, silná 60-70, tkanina ľahko umývateľná a suchá, dobrá stálosť tvaru. Má vlastnosti "umývateľné a nositeľné"

 

Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte ma slobodne! ^^