Materiál baner PP Rollup Banner

PP rollup banner: PP syntetický papier je široko používaný v klebe banner PP syntetický papier je iný populárny prírodný papier, má výhodu vodotesný, prachotesný, odolný voči roztrhnutiu, dobre sa nosí. Zatiaľ čo má výhodu dobrú výkonnosť tlače, ktorú možno vytlačiť obyčajným atramentom. Je ...

Podrobnosti o produkte

Reklamný banner PP: Syntetický papier PP sa široko používa v balíčkovom bannere

PP syntetický papier je odlišný od populárneho prírodného papiera, má výhodu vodotesnosť, prachotesný, odolný proti roztrhnutiu, dobre sa nosí. Zatiaľ čo má výhodu dobrú výkonnosť tlače, ktorú možno vytlačiť obyčajným atramentom. Mohol by byť široko používaný na reliéfnu tlač, ofsetovú tlač, rotačnú hĺbkotlač, sieťotlač a zatiaľ čo zlaté razenie, rezanie, vŕtanie a skladanie atď.

použitie:
plagát, samolepiaca páska, plagát, fotografický papier, lampový dom, nástenná tabuľa, katalóg produktov, obal knihy, mapa, samolepiaca etiketa, štítok s nálepkou, štítok v modeli, bannerová reklama, visiaceho vrecka, štítok na batožinu v leteckej doprave, štítok na oblečenie, vrece na logo, povrchový materiál spojky, základný papier na uvoľnenie, atramentový základný papier, darčekový papier, papier na balenie kvetov, elektronický izolačný papier, tesnenie tesnenia kontajnera.

Produkty DERFLEX:

DPP180S: PP papier 180mic

DPP08eco: papier PP 180 mikrónov, vysoká hustota, bez kroucenia

DPP-290: papier PP 290gsm


Vyšetrovanie