Priehľadná fólia z PVC

Priehľadná fólia z PVC je extrudovaná PVC fólia hrúbky 0,2 až 10 mm. super priehľadná fólia je široko používaná ako závesy na dvere, okenné stany a strechy, vonkajšie kryty atď.

Podrobnosti o produkte

Priehľadná fólia z PVC je extrudovaná PVC fólia hrúbky 0,2 až 10 mm. super transparentná fólia je široko používaná ako záclony, stropné okná a strechy, vonkajšie obklady atď.

super transparentný plech z PVC

flex PVC materiál

priehľadný PVC plech

Hlavné postavy:

1. Hladký povrch, žiadne trhliny, žiadne bubliny, jednotná farba, tepelná odolnosť, studená odolnosť, vysoká odolnosť voči tlaku, silná kyselina a alkalická odolnosť, dobrý prenos svetla a dlhá životnosť. Do určitej miery sa môže použiť namiesto skla, ale jeho nadradenosť je bezkonkurenčná sklom. Najmä odolnosť voči nárazom a ťahom mäkkého skla nielenže zaručujú dlhú životnosť, ale čo je dôležitejšie, nepoškodzuje ľudské telo. Jeho teplé zimné a chladné leto a mäkké funkcie robia pracovníkov na pracovisku mimoriadne pohodlnými.

2, proti svetlu, bez deformácie, bez vlasov, bez tvrdosti a vysokej elasticity.

3, mäkká textúra, ľahko zapisovateľná.

4, tepelná odolnosť 100 ° C, studená odolnosť -30 ° C, odolná voči silnej kyseline, zásadám, silnému tlaku, pomáha zvyšovať efektivitu pracovných stolov, reštaurácia môže znížiť náklady na čistenie, prispieť k elegantnej a krásnej vkusu reštaurácie ,

5, vynikajúce vlastnosti elektrickej izolácie, chemické vlastnosti inertné, bez zápachu, žiadne nežiaduce reakcie na ľudské telo a odolnosť proti žiareniu, môžu účinne zabrániť tvorbe statickej elektriny a rozptýliť statickú elektrinu.

DERFLEX je profesionálny výrobca a dodávateľ v Číne so zameraním na všetky druhy flex PVC materiálu . Tešíme sa na spoluprácu s partnermi z celého sveta.


Vyšetrovanie