vinylový banner (PVC bannery)

Vinyl banner, tiež nazývaný PVC banner, predné, podsvietený, atď, po vinyl banner tlač je široko používaný pre vonkajšiu reklamu. Vonkajší vinylový banner je vyrobený z PVC + polyesterovej tkaniny + PVC.

Podrobnosti o produkte

Vinylový banner, nazývaný tiež banner z PVC, predný, podsvietený, atď., Po vinylovom tlači sa široko používa na vonkajšiu reklamu.


Aplikácia produktu

Vinylové bannery sú široko používané na vinylové vonkajšie transparenty, podsvietený vinylový banner, svetelný box atď ... sieťový vinylový banner sa používa predovšetkým v morskom meste, kde je veternú oblasť.


Výhoda produktu

Vonkajší vinylový banner je vyrobený z PVC + polyesterovej tkaniny + PVC. 13 oz vinylový bannerový materiál je najobľúbenejším vonkajším vinylovým bannerom.

DERFLEX vinylový bannerový materiál je konkurencieschopnejší medzi výrobcami vinylových bannerov v Číne:


1. Lacný vinylový banner: lepšia kontrola výrobných nákladov, robí konkurencieschopnejšiu cenu.

2. Celá výrobná linka pre PVC vinylové bannery: s kalendármi, laminovacími strojmi v továrni, vyrábame vlastnú PVC fóliu a hotovú lamináciu alebo náter. To by znížilo náklady vo veľkoobchodných vinylových banneroch.

3. Konzistentné zabezpečenie kvality: Pre každú výrobu by DERLFEX mala uchovávať najmenej 5 metrov produkčných vzoriek počas 2 rokov. Ak dôjde k nejakej sťažnosti, ľahko by sme zistili problém.

4. Lepšia kontrola v každom detaile: z PVC nevzniká žiadna tkanina, dokonca aj okraj je 100% hladký; V polyesterovej textílii nemožno presúvať vlákno; plná veľkosť v dĺžke valca, gram; atď…

5. Spoločnosť DERFLEX akceptuje akékoľvek nové návrhy na to, aby boli výrobky vhodnejšie pre cieľový trh.


kategória produktu

- banner s predným svetlom z PVC

Podsvietený banner z PVC sa používa na vytvorenie svetelného zdroja predného svetelného zdroja; prenosová rýchlosť je všeobecne medzi 5 až 10%. Frontlit banner je široko používaný pre veľké vinylové bannerové tlače vonku, ako je budova billboardy, vysokorýchlostné cestné svetelné boxy a City optimums light box. Dozvedieť sa viac >>

PVC predné svetlo
13oz banner
500D podsvietený banner

PVC predné svetlo pre billboard
frontlit pre udalosti
PVC banner pre interiérové ​​dekorácie

- podsvietený banner z PVC

Akustický banner B sa používa na vytvorenie svetelného zdroja zadného svetelného zdroja; prenosová rýchlosť je všeobecne medzi 2 - 3 0% . Podsvietenie z PVC je menšia veľkosť používaná pri cestných značkách, svetelných boxoch a vnútorných reklamných boxoch. Viac než 100 metrov štvorcových. Dozvedieť sa viac >>

podsvietený 500D
podsvietený
podsvietený 18 ozpodsvietený banner pre vonkajšie lightbox
PVC podsvietený pre reklamu na ceste
vnútorná reklama vlakovej stanice

- banner z PVC

Vinylové okná sa vyrábajú pre oblasť Typhoon. husto rozložené oko nechá vietor prechádzať bannerom, čo znižuje tlak tyče. Týmto spôsobom môže byť tlač vinylových bannerov dlhšie používaná vonku. Mesh banner sa používa pre super veľké reklamné vinylové bannery a architektonickú reklamu. Dozvedieť sa viac >>

PVC oká banner s vložkou
PVC farebný oká banner
PVC banner pre ekoskladovú tlač


PVC oká banner pre hranie plotu
vytlačený banner z PVC
pripravený PVC ovíjač banner roll

- PVC banner banner

1. Čierny späť banner sa používa aj ako predné svetlé PVC vinylové bannery. S čiernym filmom na zadnej strane, prenos svetla menej ako 5%. V najviac lesklej oblasti je čierny chrbát obraz viditeľnejší.

2. Obojstranný tlačiteľný PVC banner pozostáva zo 4 vrstiev: Biela PVC fólia + čierna PVC fólia + polyesterová tkanina + biela PVC fólia. Printable Dozvedieť sa viac >>

čierny späť banner 15oz
PVC blokovací banner s dvojstrannou potlačou
PVC blokovací banner 18oz

blokovací banner na zhromažďovanie
PVC banner banner, pólový banner
PVC banner banner pre vonkajšiu reklamu

Náš záväzok

1. Voľné vzorky: Vzorky by boli pripravené na vyzdvihnutie do 3 dní po potvrdení;

2. Rýchla odpoveď: Akékoľvek otázky budú odpovedané do 24 hodín;

3. Záruka kvality : Všetky listy odlišné od potvrdených vzoriek by boli pokryté DERFLEXOM;


O spoločnosti DERFLEX

Shanghai DER Nový materiál, Ltd má výrobnú oblasť 60.000 m2, registrované s 2,5 milióna amerických dolárov. 3 kalendáre, 3 lakovacie stroje a 5 laminovacie stroje, 25 vedúcich inžinierov a 450 pracovníkov robia našu továreň konkurencieschopnejšou medzi dodávkami bannerového vinylového materiálu.

Továreň DERFLEX
Laboratórium DERFLEX
Výrobnej linky DERFLEX

DERFLEX má celú sériu QC systému. Zároveň spolupracujeme so spoločnosťou East China University Science and Technology, ktorá je známa univerzitou v Číne, vybudovať laboratórium na skúmanie polymérov. Zachováva našu budúcu výhodu v oblasti technológií a skúmania nových produktov.

Výstava Shanghai APPP
DERFLEX hodnotných zákazníkov

DERFLEX hodnotných zákazníkov


Firma DERFLEX pôsobí v priemysle digitálnej tlače už viac ako 15 rokov, má klientov vo viac ako 100 krajinách.

Sledujeme všetky naše objednávky od PI, výrobu, prepravu a popredaj.

Všetky objednávky s prísnou kontrolou kvality spĺňajú požiadavky zákazníkov.

20-ft kontajner
PVC obal z tvrdej trubice
prispôsobené logo a štítokVyšetrovanie